Щасливі люди живуть у наших оселях!

г. Белая Церковь, ул. Ярослава Мудрого, 17, офіс 110

067-786-86-22

Про компанію

Історія агентства проста , а ділова репутація бездоганна. Більшість співробітників починали свою кар’єру  у 90-х роках вже минулого століття. Кожен член команди має великий практичний досвід і добре орієнтується на ринку рієлторських послуг. Працівники агентства-команда професіоналів , які обожнюють свою роботу. Керівництво підприємства почало роботу на ринку нерухомості України-у далекому 1985 році у м. Києві, а у 2000 році в м. Біла Церква було відкрито агентство нерухомості «Надросся». З того часу під незмінним керівництвом Миколи Івановича та Оксани Олександрівни Сердюк агентство активно розвивається, розширює свої можливості як у місті, так і поза його межами.

Оскільки самостійно знайти милу серцю та гаманцю квартиру доволі складно, АН «Надросся» бере на себе цю нелегку задачу вибрати з різноманіття пропозицій декілька варіантів, які б максимально відповідали вимогам клієнта, після чого останньому залишатиметься зробити остаточний вибір.

Сьогодні колектив «Надросся»- це згуртована команда професіоналів і однодумців , головним секретом роботи яких є добре ставлення до людей, відповідальність, конфіденційність і порядність.

Однією з переваг агентства є те, що воно співпрацює з багатьма банками міста, а тому питання купівлі-продажу нерухомості можна вирішити навіть на кредитних умовах без початкового внеску. А також АН «Надросся» співпрацює з багатьма агентствами міста, де вирішуються всі питання колегіально, щоб задовільними всі потреби клієнта.  До того ж юридичний супровід та консультації щодо нерухомості вам гарантовані.